Nad morzem pozycja obowiązkowa!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Domki nad morzem Plażowa (@plazowacom)

urlop na piątkę z plusem

Mielno/Mielenko - komfortowe domki letniskowe nad morzem

Urlop na Plażowej

Nasz ośrodek został zaprojektowany tak, aby spełnić oczekiwania zarówno rodzin z małymi dziećmi, dla których przygotowaliśmy specjalne udogodnienia, osób starszych wiekiem jak również dla młodych osób, które pragną aktywnie spędzić czas.

Nasz ośrodek jest usytuowany tuż obok nadmorskiego szlaku rowerowego. Dzięki wyprawom rowerowym będziesz miał możliwość jeszcze lepiej zwiedzić okolicę! Mamy 10 rowerów - różne rodzaje, przeznaczone zarówno dla starszych jak i młodszych cyklistów.

Na terenie ośrodka możesz skorzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego łącza internetowego Wi-Fi

W celu zapewnienia naszym Gościom coraz większego wachlarza rozrywek bezpłatnie udostępniamy przenośny stół do gry w piłkarzyki, która zawsze nad morzem bije rekordy popularności oraz elektroniczną tarczę do gry w darta (rzutki).

Znudzoych wygrzewaniem się na słońcu Gości zapraszamy do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Dysponujemy boiskiem z nadmorskim piaskiem, na którym, przy blasku zachodzacego słońca rozgrywamy zawody w siatkówkę plażową.

Za darmo wypożyczamy kijki do nordic walking - jeśli nigdy nie próbowałeś tego sportu czas zacząć podczas urlopu na "Plażowej"! Z roku na rok ilość osób uprawiających tę dyscyplinę rośnie. Nordic walking jest formą rekreacji, z której mogą korzystać absolutnie wszyscy, bez względu na wiek, kondycję czy wagę. Szczególnie polecamy spacer z kijkami po plaży! Zachęcamy do wrzucenia butów sportowych do swojej walizki. W okolicy ośrodka mamy mnóstwo ciekawych miejsc także do uprawiania joggingu.

Boules to towarzyska gra francuska zdobywająca coraz większą popularność także w naszym kraju. Rywalizują dwa zespoły, które na zmianę rzucają dużymi stalowymi kulami w kierunku małej drewnianej kulki. Komplet do gry w bule pozostaje do Waszej dyspozycji tylko w naszym ośrodku! Emocje gwarantowane!

Z myślą o wspólnych biesiadach grillowych przed każdym domkiem znajduje się grill ogrodowy. Wieczorem nad ośrodkiem zapewne będzie się unosić woń smażonych kiełbasek, karkóweczki i innych specjałów.

Na zamkniętym terenie ośrodka znajduje się bezpłatny parking dla naszych Gości. Dla każdego domku gwarantowane jest jedno stanowisko postojowe, ale w przypadku dwóch aut także staramy się zapewnić podwójne miejsce parkingowe.

Goście nie będą muszą się martwić o podstawowe wyposażenie każdego plażowicza. W każdym domku pozostają do dyspozycji leżaki i parawan plażowy.