Aktualny cennik

Cennik na rok 2021

Wybierz sprawdzony ośrodek, z wolnostojącymi domkami zapewniającymi swobodny wypoczynek. Mamy setki pozytywnych komentarzy, przeczytaj wypowiedzi Gości, którzy nas odwiedzili w poprzednich latach na facebook'u. Nasze domki są najkorzystniej położone w całym Mielenku - idąc w stronę morza na końcu głównej promenady spacerowej, ulicy Plażowej. Mamy najbliżej do plaży, od której dzieli nas tylko kilka kroków przez wydmowy park. Wszystkie domki są w pełni wyposażone i komfortowo urządzone, a teren ośrodka zadbany i przygotowany specjalnie dla rodzin z dziećmi! Twoje auto będzie zaparkowane na zamkniętym terenie ośrodka, oczywiście za darmo.


Termin
pobytu
Domek parterowy mniejszy
(4 osoby)
TYP A
Domek parterowy większy
(5 osoby)
TYP B
Duży domek piętrowy
(6 osoby)
TYP C

Sezon niski

Od 01 czerwca do 26 czerwca 240 zł 270 zł 300 zł

Sezon średni

Od 26 czerwca do 03 lipca 270 zł 300 zł 330 zł

Sezon wysoki

Od 03 lipca do 28 sierpnia 360 zł 390 zł 420 zł

Sezon niski

Od 28 sierpnia 240 zł 270 zł 300 zł

Ważne informacje

UWAGA!
Od 2020 roku przy wpłatach zadatku zaliczki proszę podawać NIP firmy, na który ma być wystawiona faktura.
Brak takiej informacji uniemożliwi wystawienie faktury na firmę.

* W okresie wakacyjnym rezerwujemy tylko pobyty tygodniowe, rozpoczynające się i kończące w sobotę. W pozostałych terminach nie ma mininmalnej długość pobytu.

Porównaj nasze ceny z konkurencją - tylko u nas nie ma dodatkowych opłat za prąd. Wszystkie media wliczamy w cenę pobytu.

Zawsze zapewniamy naszym Gościom czyste, pachnące świeżością domki i dlatego wynajęliśmy do sprzątania profesjonalną firmę.

Na miejscu pobieramy opłatę klimatyczną, którą odprowadzamy do Urzędu Gminy Mielno. Istnieje możliwość noclegu większej ilości osób w jednym domku, wówczas dostawiamy kolejne łóżko. Cena za dostawkę wynosi 40zł/dobę niezależnie od terminu rezerwacji.

Zapraszamy do kontaktu grupy zorganizowane - poza sezonem bardzo atrakcyjne rabaty! Dla opiekunów grup szansa na darmowy weekend na "Plażowej".

Zainteresowanie wypoczynkiem na "Plażowej" w pierwszych sezonach okazało się ogromne! Nasi klienci cenią sobie jakość wyposażenia domków, bliskość morza oraz atrakcyjne ceny w odniesieniu do standardu usług. Zadbaliśmy o każdy szczegół, żeby Twój urlop okazał się prawdziwą przyjemnością! Starannie przygotowujemy się na przyjęcie każdego Gościa, chcemy zadbać o wszystkie detale. Jedno jest pewne - wybierając naszą ofertę masz pewność, że skorzystasz z pięknie przygotowanych, pachnących domków.

Każdy pobyt rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu oraz kończy o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. Poza sezonem, w przypadku braku rezerwacji na dany domek istnieje możliwość późnego wymeldowania. Po dokonaniu rezerwacji obowiązuje wpłata zadatku w wysokości minimum 30% ceny pobytu w ciągu 3 dni.

Wystawiamy faktury VAT!

24/7 Dostępności kontaktu

Szybki kontakt. Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Zapraszamy do nawiązania kontaktu.

Wolne terminy!

Zapytaj o wolne terminy w rodzinnych domkach wypoczynkowych w Mielenku. Blisko do morza - tylko 250 m od plaży!

Profesjonalne doradztwo

Wsłuchujemy się w klientów i oferujemy najwyższą jakość obsługi. Każdego roku powiększamy wyposażenie ośrodka.

Wystawiamy faktury VAT

Wczasy pod gruszą w Mielenku? Chcesz wrzuć wyjazd w koszty firmy? U nas to możliwe. Wystawiamy faktury VAT.

IDEALNE MIEJSCE DLA RODZIN Z DZIEĆMI!

Kolejny sezon na Plażowej zapowiada się wspaniale! Piękna pogoda, morze tuż tuż, pachnące domki i bezpieczny teren do swobodnej zabawy dla dzieci. Czego chcieć więcej?

  • Tylko 250 metrów od plaży
  • W pełni wyposażone, komfortowe domki
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Piękna, spokojna okolica
  • Strzeżony parking
  • Rowery dla gości


Szukasz domku wypoczynkowego? Skontaktuj się z nami

Mamy dla Ciebie przygotowaną wyjątkową ofertę

+48 662 119 257