Nad morzem pozycja obowiązkowa!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Domki nad morzem Plażowa (@plazowacom)

urlop na piątkę z plusem

Mielno/Mielenko - komfortowe domki letniskowe nad morzem

Cennik 2018

Wybierz sprawdzony ośrodek, z wolostojącymi domkami zapewniającymi swobodny wypoczynek. Mamy setki pozytywnych komentarzy, przeczytaj wypowiedzi Gości, którzy nas odwiedzili w poprzednich latach na facebook'u. Nasze domki są najkorzystniej położone w całym Mielenku - idąc w stronę morza na końcu głównej promenady spacerowej, ulicy Plażowej. Mamy najbliżej do plaży, od której dzieli nas tylko kilka kroków przez wydmowy park. Wszystkie domki są w pełni wyposażone i komfortowo urządzone, a teren ośrodka zadbany i przygotowany specjalnie dla rodzin z dziećmi! Twoje auto będzie zaparkowane na zamkniętym terenie ośrodka, oczywiście za darmo.

Porównaj nasze ceny z konkurencją - tylko u nas nie ma dodatkowych opłat za prąd. Wszystkie media wliczamy w cenę domku. Uważaj, przy wyjeździe z niektórych ośrodków może się okazać, że musisz dopłacić nawet kilkaset złotych opłat licznikowych.

Uwaga! Otwieramy ośrodek już 26 maja. Przed sezonem odpoczniesz na Plażowej już od 150zł/dobę za domek przy pobycie czterech osób!

Termin pobytu

Domek parterowy
mniejszy
(4 osoby)
Domek parterowy
większy
(5 osób)
Duży domek piętrowy
(6 osób)
Sezon niski
od 26 maja - do
 8 czerwca
150zł 180zł 210zł
Sezon średni
 od 8 czerwca - do
23 czerwca
200zł 230zł 260zł
Sezon wysoki
od 23 czerwca - do
30 czerwca *
240zł 270zł 300zł
 od 30 czerwca - do
18 sierpnia *
310zł 340zł 370zł
 od 18 sierpnia - do
25 sierpnia *
240zł 270zł 300zł
Sezon średni
 od 25 sierpnia - do
1 września
200zł 230zł 260zł
Sezon niski
od 1 września - do
16 września
150zł 180zł 210zł

* W okresie od 23 czerwca do 25 sierpnia rezerwujemy tylko pobyty tygodniowe, rozpoczynające się i kończące w sobotę. W pozostałych terminach minimalna długość pobytu wynosi 3 doby.

Zawsze zapewniamy naszym Gościom czyste, pachnące świeżością domki i dlatego wynajęliśmy do sprzątania profesjonalną firmę. W związku z tym jedyną opłatą dodatkową pobieraną przez ośrodek jest jednorazowa kwota za końcowe sprzątanie domku w wysokości 50zł, niezależnie od długości pobytu.

Na miejscu pobieramy rownież opłatę klimatyczną, którą odprowadzamy do Urzędu Gminy Mielno w wysokości 1,80zł za dobę od osoby.
Istnieje możliwość noclegu większej ilości osób w jednym domku, wówczas dostawiamy kolejne łóżko. Cena za dostawkę wynosi 30zł/dobę niezależnie od terminu rezerwacji.

Wystawiamy faktury VAT!

Zapraszamy do kontaktu grupy zorganizowane - poza sezonem bardzo atrakcyjne rabaty! Dla opiekunów grup szansa na darmowy weekend na "Plażowej".

Zainteresowanie wypoczynkiem na "Plażowej" w pierwszych sezonach okazało się ogromne! Nasi klienci cenią sobie jakość wyposażenia domków, bliskość morza oraz atrakcyjne ceny w odniesieniu do standardu usług. Zadbaliśmy o każdy szczegół, żeby Twój urlop okazał się prawdziwą przyjemnością! Starannie przygotowujemy się na przyjęcie każdego Gościa, chcemy zadbać o wszystkie detale. Jedno jest pewne - wybierając naszą ofertę masz pewność, że skorzystasz z pięknie przygotowanych, pachnących domków.

Każdy pobyt rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu oraz kończy o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu. Poza sezonem, w przypadku braku rezerwacji na dany domek istnieje możliwość późnego wymeldowania. Po dokonaniu rezerwacji obowiązuje wpłata zadatku w wysokości minimum 30% ceny pobytu w ciągu 3 dni.