Domki wypoczynkowe Mielenko

Domki wypoczynkowe Mielenko – komfortowy wypoczynek

Uwielbiasz lato i wszystko to, co z nim związane? Domki wypoczynkowe Mielenko to miejsce, gdzie skorzystasz z wielu form wypoczynku. Proponujemy wieczorne grillowanie w pięknych warunkach przyrody, kąpiele morskie w upalne dni, a także podziwianie zapierających dech w piersiach widoków zachodu słońca. Urlop nad morzem spędza wiele osób. Nasze domki wypoczynkowe Mielenko to gwarancja udanego wypoczynku. Już dziś zarezerwuj termin dla siebie!

Idealne miejsce dla każdego – postaw na udane wakacje nad morzem

Domki wypoczynkowe Mielenko

Domki wypoczynkowe Mielenko to idealne miejsce, aby odpocząć od codziennej rzeczywistości, zaczerpnąć świeżego powietrza oraz zrelaksować się na plaży, położonej zaledwie 250 metrów od naszego kompleksu domków drewnianych. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Stwarzamy idealne warunki do błogiego wypoczynku, a także dajemy możliwość świetnej zabawy dla dorosłych i dla dzieci. Oferta dostosowana jest do potrzeb i oczekiwań Klientów różnych grup wiekowych. Zawitaj do nas z rodziną, znajomymi lub w pojedynkę! Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami


IDEALNE MIEJSCE DLA RODZIN Z DZIEĆMI!

Kolejny sezon na Plażowej zapowiada się wspaniale! Piękna pogoda, morze tuż tuż, pachnące domki i bezpieczny teren do swobodnej zabawy dla dzieci. Czego chcieć więcej?

  • Tylko 250 metrów od plaży
  • W pełni wyposażone, komfortowe domki
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Piękna, spokojna okolica
  • Strzeżony parking
  • Rowery dla gości


Szukasz domku wypoczynkowego? Skontaktuj się z nami

Mamy dla Ciebie przygotowaną wyjątkową ofertę

+48 662 119 257