Nad morzem pozycja obowiązkowa!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Domki nad morzem Plażowa (@plazowacom)

urlop na piątkę z plusem

Mielno/Mielenko - komfortowe domki letniskowe nad morzem

Mielno - atrakcje w okolicy

Przystanie rybackie w Unieściu i Chłopach

W przystani rybackiej w Chłopach cumuje aż 12 kutrów, którymi rybacy ruszają na połów w morze. Nasi Goście bardzo często wypożyczają rowery wczesnym rankiem, żeby dojechać do Chłopów, nie przegapić powrotu rybaków i kupić świeżo złowioną w Bałtyku rybę.

Przystanie rybackie

Latarnia morska w Gąskach

Pozycja obowiązkowa, dla każdego turysty przybywającego do gminy Mielno. Zbudowana w II połowie XIX wieku, należy do najwyższych latarni na polskim wybrzeżu. Udostępniona dla zwiedzających - z górnego balkonu można podziwiać wspaniały widok na okolicę, ...ale najpierw pozostaje do pokonania 190 krętych schodów!

Latarnia morska Gąski

Ogrody Hortulus w Dobrzycy

Kto raz tam pojedzie, bedzie tak zauroczony miejscem, że na pewno kiedyś wróci. Na zwiedzanie kompleksu śmiało można przeznaczyć cały dzień, bez troski o nudę. Urocze alejki wiodą nas przez kilkanaście ogrodów tematycznych z unikalnymi gatunkami roślin. W ubiegłym roku dla zwiedzających została udostępniona nowa część ogrodów zawierająca wieżę widokową i labirynt. Wędrówka po labiryncie nie jest łatwa i dostarcza mnóstwa wrażeń dla całej rodziny!

Ogrody tematyczne Dobrzyca
Reklamujemy się w następujących katalogach:
katalog stron
Katalog Linuxiarzy
KatalogJeja
Katalog Polskie Strony
Katalog Stron
www.darmowykatalogstron.pl