4 domki parterowe mniejsze


Każdy domek posiada jedną wydzieloną sypialnię, salon, aneks kuchenny i łazienkę. Powierzchnia domku to 24 m2. Dodatkowo przed każdym budynkiem mieści się zadaszony taras o powierzchni 12 m2. Domek nadaje się idealnie do wypoczynku dla 4 osób.

Rezerwuj domek
+48 662 119 257

Zobacz zdjęcia domków

4 domki parterowe większe


Każdy domek posiada dwie osobne sypialnie, salon, aneks kuchenny i łazienkę. Powierzchnia domku to 30 m2. Podobnie jak domki piętrowe, wszystkie domki parterowe są kompletnie urządzone - posiadają aneks kuchenny z kuchenką, lodówką, kompletem talerzy i garnków do gotowania, łazienkę z prysznicem, a w salonie znajduje się telewizor z płaskim ekranem. Dodatkowo przed każdym budynkiem mieści się zadaszony taras o powierzchni 12 m2. Domek może być użytkowany przez 5 osób.

Rezerwuj domek
+48 662 119 257

Zobacz zdjęcia domków

7 domków piętrowych


Są to nasze największe domki. Na parter o powierzchni 45 m2 składa się salon z aneksem kuchennym oraz łazienka, a piętro stanowią dwie sypialnie ze stylowymi skosami, do których prowadzą drewniane schody. W jednej sypialni znajduje się łóżko małżeńskie - o poranku możesz wyjść na mały balkonik i podziwiać wschód słońca. W drugiej sypialni są dwa pojedyncze łóżka, stoliki nocne, a do tego elegancka sosnowa komoda. Dodatkowo przed każdym budynkiem mieści się duży taras o powierzchni 15m2. Wszystkie domki są ocieplone, wykonane w całości z drewna świerkowego. Salon spełnia zarówno funkcję jadalni jak i miejsca wypoczynku, wnętrze jest nowocześnie i przytulnie urządzone. Domki nadają się do komfortowego wypoczynku dla 6 osób.

Rezerwuj domek
+48 662 119 257

Zobacz zdjęcia domków

Domek kierowniczki


Zawsze uśmiechnięta, chętnie doradzi i pomoże swoim gościom

Brak możliwości rezerwacji :)
Zobacz zdjęcia ośrodka

IDEALNE MIEJSCE DLA RODZIN Z DZIEĆMI!

Kolejny sezon na Plażowej zapowiada się wspaniale! Piękna pogoda, morze tuż tuż, pachnące domki i bezpieczny teren do swobodnej zabawy dla dzieci. Czego chcieć więcej?

  • Tylko 250 metrów od plaży
  • W pełni wyposażone, komfortowe domki
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Piękna, spokojna okolica
  • Strzeżony parking
  • Rowery dla gości


Szukasz domku wypoczynkowego? Skontaktuj się z nami

Mamy dla Ciebie przygotowaną wyjątkową ofertę

+48 662 119 257